Klienci

Nasi Klienci

Najwyższa jakość usług oferowana Klientom

Z jakości naszych produktów i usług skorzystały m.in. następujące podmioty.

Bart Sp. z o. o.
Firma realizuje obsługę inwestycji przemysłowych od projektowania instalacji poprzez dobór technologii i urządzeń, zakresie instalacji wentylacyjnych, odpylających i filtrowentylacyjnych.

BC-LDS Sp. z o. o.
Głównym przedmiotem działalności firmy BC-LDS jest produkcja specjalistycznych środków transportu drogowego do przewozu produktów takich jak benzyna, olej, LPG, bitum, spirytus.

Boccard Kates Sp. z o.o.
Od 1918 roku firma Boccard pozostaje głównym graczem, zarówno we Francji, jak i na całym świecie, w realizacji coraz bardziej wydajnych i innowacyjnych zakładów przemysłowych.

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.
Obecnie H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. jest firmą oferującą zaawansowane technologicznie produkty z wielu branż, takich jak energetyka, transport, gaz i petrochemia, inżynieria środowiskowa.

Chemoservis-Dwory S.A.
Grupa realizuje przede wszystkim kompleksowe usługi związane z całodobowym technicznym utrzymaniem ruchu na instalacjach: chemicznych, petrochemicznych, energetycznych oraz elektrycznych.

Chesapeake Polska Sp. z o.o.
Chesapeake to czołowy zakład poligraficzny należący do międzynarodowej grupy 43 drukarni na całym świecie. Jedną ze specjalizacji przedsiębiorstwa są produkty z dywizji farmaceutycznej.

CM3 POLSKA SP Z O. O.
Włosko-polska firma, która od pięćdziesięciu lat zajmuje się produkcją konstrukcji metalowych w systemach ogólnych i transportowych dla sektora motoryzacyjnego i pozamotoryzacyjnego.

Com Interieur Polska Sp. z o.o.
Partner w sektorze przemysłu autobusowego, pociągowego oraz pojazdów transportowych. Inteligentne i innowacyjne rozwiązania z wysokojakościowych tworzyw i systemów komponentowych.

DESOTEC Activated Carbon
Międzynarodowe przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją i dostawą rozwiązań związanych z oczyszczaniem, głównie opartych na technologii wykorzystującej węgiel aktywny.

DRAHTZUG STEIN HOLDING
Jako dostawca i partner wspiera klientów rozwiązań spełniających ich wymagania dotyczące funkcjonalności wyrobów z drutu oraz w realizacji ekonomicznych procesów produkcji.

Schneider Electric Polska
Jako globalne przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w zarządzaniu energią i automatyki w ponad 100 krajach oferuje zintegrowane rozwiązania z dziedziny zarządzania energią.

ELSEN S.A.
Spółka jest firmą działającą na rynku energii elektrycznej, cieplnej i gazownictwa. Jest to firma, która w ramach rynku energetycznego działa na terenie przemysłowej części Częstochowy.

Fabryka Plastików Gliwice sp z o. o.
Znana i ceniona firma z branży produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

ELSEN S.A.
Spółka jest firmą działającą na rynku energii elektrycznej, cieplnej i gazownictwa. Jest to firma, która w ramach rynku energetycznego działa na terenie przemysłowej części Częstochowy.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
Firma rodzinna, działająca na 3 kontynentach produkująca wysokiej jakości meble tapicerowane, które znajdują klientów w Europie Zachodniej, Skandynawii, USA, Izraelu i Polsce.

Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych
Jednostka naukowo-badawcza i wdrożeniowa pokrywająca swoim obszarem działania wszystkie dziedziny nauki i przemysłu związane z przetwórstwem surowców niemetalicznychi wielu innych.

Inżynieria Rzeszów S.A.
Profil działalności firmy to szeroko pojęte wykonawstwo robót budowlano-montażowych i przygotowanie do prowadzenia robót jako generalny wykonawca.

JML Funeris Sp. z o.o.
Firma oferuje klientom pełne wsparcie na etapie planowania inwestycji, zarówno w zakresie doradztwa przy wyborze lokalizacji i przy sporządzeniu biznesplanów.

31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
31.WOG jest jednostką sformowaną do zabezpieczenia finansowego i logistycznego jednostek wojskowych w przydzielonym mu rejonie odpowiedzialności.

Zakład Mięsny Kabo
Zakład Mięsny KABO sp.j zlokalizowany na Podlasiu, działający od 1992 r., producent mięsa oraz wędlin wieprzowych i drobiowych.

Kompasz Sp. J.
P.P.H. KOMPASZ funkcjonuje w obszarze rolnictwa. Od 1991 r.Oferuje mieszanki paszowe dla zwierząt hodowlanych. Specjalizuje się w produkcji paszy dla drobiu, trzody chlewnej i ślimaków.

Laminopol Sp. z o.o.
Dystrybutor żywic i wszelkiego rodzaju dodatków, niezbędnych do przetwórstwa tworzyw chemoutwardzalnych.

Markos Sp. z o.o.
Firma MARKOS specjalizuje się w kompozytach wzmocnionych włóknem szklanym, bazując na ponad 30-letnim doświadczeniu w projektach, konstrukcji i wykonaniu.

MPEC RZESZÓW
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie
MPGK w Krośnie Sp. z o.o. zostało powołane 30 czerwca 1997 roku aktem przekształcenia przedsiębiorstwa komunalnego – działającego od 1936 roku – w Spółkę

NAAR Technik Polska sp. z o.o. sp.k.
Firma oferuje instalacje odpylania przemysłowego, transportu pneumatycznego ścinków i odpadów produkcyjnych, centralnego odkurzania oraz instalacji wentylacyjnych

Nederman Polska Sp. z o.o.
Firma Nederman oferuje rozwiązania, które chronią ludzi, planetę i produkcję przed szkodliwym wpływem procesów przemysłowych. Wasz ekspert w zakresie odciągu pyłu, dymu i mgły

NOVICA
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem.

OTTO Engineering Polska Sp. z o.o.
Firma jest liderem  w branży oczyszczania powietrza, klimatyzacji i wentylacji przemysłowej, instalacji grzewczych, chłodniczych i specjalistycznych na potrzeby przemysłu

Poznańska Fabryka Urządzeń Sp. z o.o.
Poznański Zakład Wentylacji specjalizuje się w produkcji elementów wentylacyjnych o przekroju prostokątnym i okrągłym.

Semicon Sp. z o.o.
Importer oraz dystrybutor podzespołów elektronicznych, materiałów i narzędzi do elektroniki, aparatury i akcesoriów pomiarowych, producentem modułów laserowych czy generatorów linii.

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.
Międzynarodowy producent wieczek metalowych, plastikowych i kompozytowych dla produktów żywnościowych wrażliwych na utlenianie, zamykanych pod ciśnieniem i aseptycznie.

Spółdzielnia Mleczarska w Łapach
Firma jest położona w północno-wschodniej Polsce, w województwie Podlaskim, w rejonie Narwiańskiego Parku Narodowego na obszarze Zielonych Płuc Polski.

Tessa GRUPA WOLFF
Firma realizuje, na rzecz szeroko rozumianego przemysłu, specjalistyczne prace inżynierskie, technologie i instalacje procesowe do procesów odparowania i krystalizacji z roztworów

Veolia Poland
Veolia dostarcza szeroki wachlarz usług w dziedzinie produkcji i dystrybucji wody, odprowadzania i oczyszczania ścieków oraz zagospodarowania osadów ściekowych.

WIBO
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem.

Wieters&Gerdes Industrial Automation GmbH
Lider w dziedzinie automatyki przemysłowej oferuje wydajne i oszczędne rozwiązania technologiczne.

Zakłady Porcelany Elektrotechnicznej ZAPEL S.A.
Zapel to polska firma, która od ponad 80 lat z powodzeniem produkuje elementy ceramiczne.

ZRE Katowice S.A.
ZRE Katowice to kompleksowe usługi dla energetyki i przemysłu, modernizacja, projektowanie, produkcja, remonty, serwisy, montaże i diagnostyka.

ZUGIL S. A.
ZUGIL Spółka Akcyjna to ponad 70 lat tradycji i doświadczenia w zakresie projektowania, wykonawstwa i modernizacji urządzeń oraz kompletnych obiektów technologicznych.

Dołącz do grona naszych klientów!